Şube yönetim kurulumuz görev dağılımı

Anasayfa - Eylül 29, 2020 2:02 pm A A

Yeni seçilen Eğitim iş istanbul 4 nolu şube Yönetim kurulu toplanarak görev dağılımı yaptı. Buna göre;

           ADI SOYADI                                 GÖREVİ                                                                         

 • Alkoç Turan BAŞGÖNÜL           Şube Başkanı
 • Müfit YURTALAN                         Şube Sekreteri
 • Tuğrul GÜMÜŞ                            Şube Mali Sekreteri
 • Semra ŞAHİNDURAN                 Şube özlük Hukuk ve TİS Sekreteri
 • Emre ALKAN                                 Şube örgütlenme Sekreteri
 • Ali NARMAN                                 Şube Basın Yayın ve uluslararası Sekr.
 • Murat ÇAMCI                               Şube Eğitim Sekreteri     olarak belirlendiler.

Yeni yönetim kurulumuza örgütlü mücadelemizde başarılar diliyoruz.

Yönetim, Denetim ve Disiplin kurullarımıza seçilen adaylarımızın özgeçmişleri;

Alkoç Turan BAŞGÖNÜL: Sarıyer Mehmet Akif Ortaokulu’nda Sosyal Bilgiler Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Tarih Eğitimi Tezli Yüksek lisans mezunudur. Önceki dönem Eğitim İş Sarıyer İlçe Başkanlığı görevinde bulunmuş olup aynı zamanda ADD ve ÇYDD üyesidir.

Emre ALKAN: Şişli Ahi Evran MTAL Pazarlama ve Perakende öğretmenidir. Alanında uluslararası Eğitim yöneticiliği yapmıştır. Eğiti İş Alanya Temsilciliğinde sendikal mücadele içerisinde bulunmuş olup aynı zamanda ÇYDD üyesidir.

Tuğrul GÜMÜŞ: Kâğıthane Profilo MTAL Matematik öğretmenidir. Önceki dönem Eğitim İş Kâğıthane ilçe Başkanlığı görevinde bulunmuştur. ÇYDD üyesidir.

Müfit YURTALAN: Sarıyer Cevat KOÇAK MTAL Muhasebe ve Finansman öğretmenidir. Önceki dönem Eğitim İş Sarıyer ilçe yöneticiliği görevinde bulunmuş olup aynı zamanda ÇYDD ve ADD üyesidir.

Semra ŞAHİNDURAN: Beşiktaş Yıldız Erten Anaokulu’nda Okul Öncesi öğretmeni olarak görev yapmaktadır. ÇYDD üyesi olup, aynı zamanda müzik enstrümanları (keman) alanında eğitmenlik yapmaktadır.

Dr. Murat ÇAMCI: 1998- 2002 yılları arasında Galatasaray Lisesi Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuş olup, Matematik Mühendisliği alanında Doktora mezunudur. 2006 yılından bu yana Galatasaray Üniversitesi İlköğretim Okulu koordinatörü görevini yürütmektedir. ADD ve ÇYDD çeşitli kademelerinde yöneticilik görevlerinde bulunmuş olup halen ÇYDD yöneticiliği ve ÇYDD eğitim koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

Ali NARMAN: Beyoğlu Şehit Öğretmen Neşe Altan ortaokulunda Sosyal Bilgiler Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 2014-2017 yılları arasında Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. İnternet yayıncılığı yapmakta olup aynı zamanda Radyo televizyon programcılığı okumaktadır.

Kadir TAPSIZ: Sarıyer Ortaokulunda Türkçe öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 2011-2012 yıllarında Sarıyer Ortaokulu Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuş olup, aynı zamanda kendi alanıyla ilgili ders kitapları yazmaktadır.

Sema DURAK: Kâğıthane Ahmet Buhan Anadolu Lisesinde Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Önceki dönem Eğitim İş Sarıyer ilçe yöneticiliği görevinde bulunmuştur.

Nuran ÖZDEMİR: Beşiktaş Etiler MTAL Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 2008-2015 yılları arasında İSOV Dinçkök MTAL ve Kâğıthane Lisesinde Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

Engin SARI: Beşiktaş ilçesi Rüştü Akın MTAL’ de Matematik öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Sadri Alışık tiyatrosundan mezun olup, Tiyatro oyunculuğu, Tiyatro yönetmenliği ve aynı zamanda Sinema oyunculuğu yapmaktadır.

Figan EFE: Eyüp ilçesi Fatma Mehpare Buluğ Otakçılar ilkokulunda Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. ÇYDD üyesidir.

Turan AKTAŞ: Beşiktaş Şehit Murat Demirci Ortaokulunda Fen Bilgisi Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 1997- 1999 yılları arasında Tokat Artova Ayazma Ortaokulunda müdür vekilliği görevinde bulunmuştur.

Metin SENGİL: Eyüp Alibeyköy MTAL de Elektrik bölümü öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 1994-2015 yılları arasında farklı kademelerde idarecilik görevinde bulunmuştur. 1990 yılından bu yana sendikal mücadelenin içinde bulunmuş olup şube yönetimlerinde görev almıştır.

 

İlgili Haberler

Anasayfa - 2:02 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABERLER

 • 01
  Eylül Ayı Okullarda Salgın ve Vaka Durumları Basın Açıklamamız
  Ağustos ayı ortası itibarıyla hem sağlık bakanlığı hem de milli eğitim bakanlığından okulların açılması ile ilgili peş peşe açıklamalar ve resmi yazılar yayınlanmıştır. Fakat yine havada kalan açıklamalar ayrıntılara girilmeyen direktifler bulunmaktadır. Tüm Türkiye’de PCR testi zorunlu mu değil mi yoksa aşı gibi öneri şeklinde mi geldi? Bilinmemektedir. PCR testi konusunda iller arasında farklı uygulamalar […]
 • 02
  İlçe Yöneticileri İle Örgütlenme Toplantımızı Gerçekleştirdik
  Eğitim İş İstanbul 4 No’lu Şube olarak örgütlenme çalışmalarımız kapsamında, ilçe yönetim örgütlerimizle kahvaltı etkinliğimizi gerçekleştirdik. İstanbul basınından gazeteci/köşe yazarı İmambakır Üküş, hukuk ve özlük hakları konusunda iş birliği yaptığımız av.Hüseyin Balta, bölgemizdeki çalışmalarda dayanışma içinde olduğumuz sivil toplum kuruluşu Gaziosmanpaşa Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği başkanı Özge Çamcı katılımları ile katkılarını sundular. Emekten gelen etkisi […]
 • 03
  Vatandaşlarını Yaşatmak Adına Her Şeyden Fedakarlık Yapılması Gerekilen Ortamda, Turistlerin Güvenliğinin Düşünülmesi Onurumuzu Kırmıştır
  Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun “Turistin görebileceği herkesin aşılanacağı” açıklaması kamu emekçilerini derinden sarsmıştır. Şubat ayından beri Sars-Cov-2 virüsü enfeksiyonu dolayısıyla kaybettiğimiz eğitimci arkadaşlarımız elliden fazla. Birlikte ekmek yiyip ülkenin geleceği çocukları yetiştirmek adına her gün selamladığımız arkadaşlarımızı kaybediyoruz veya enfekte haberlerini alıp korku içinde iyileşmelerini bekliyoruz. Ülkemizin öğretmenleri aşı bekliyor. Yurtdışından gelen turistlere zarar […]
 • 04
 • 05